הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף

טרקטורון מעופף – הצעת נישואין שמימית לאוהבים


באופק מתגלה טרקטורון מעופף ועליו האחת והיחידה. אתה כורע ברך ליד השלט הענק עליו כתובות המילים "התינשאי לי?". פעימות ליבך הולמות בקצב, וידך אוחזת במכשיר הקשר שנתן לך מדריך הטרקטורון המעופף ערב קודם. קולה של אהובתך נשמע בקשר. "כן", היא עונה ממרום טיסתה עם טרקטורון מעופף. זה הרגע הגדול מכולם לו חיכית. והרוח מבשרת לעולם על אהבתכם…


הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל פרדסי השרון

3.66865266.39025735.largeהצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל הפרדסים

החוויה מתחילה בהמראה עם טרקטורון מעופף משדה פתוח בין הפרדסים, לטיסה בגובה נמוך מעל פרדסים מוריקים, שדות כותנה, חמניות או חיטה, בהתאם לעונת השנה. ממזרח מציצים צריחי מסגדים. ממערב מתנוצצת התכלת בגלים. אתה עומד לחתום את אהבתכם בהצעת נישואין מקורית ומרגשת. לבחירתך, כמה אפשרויות להציע לבחירת ליבך עתיד משותף ביחד:

טיסה בשניים

אתה טס עם טרקטורון מעופף אחד ובחירת ליבך טסה עם טרקטורון מעופף שני. שניכם מחוברים למערכת קשר, וברגע המיועד – אתם חולפים על פני שלט ענק הפרוש על הקרקע ועליו רשום "התנשאי לי?". את תשובתה תוכל לשמוע בקשר, בזמן אמת.
אם תרצו, לאחר הנחיתה עם הטרקטורון המעופף יחכה לכם בלב הפרדס אוהל ובו שולחן ערוך ושמפנייה – לחתום את האירוע בהרמת כוסית. למעוניינים, ניתן להוסיף מעסה, שיגיע למקום לעיסוי מפנק ומרגיע.

אהבה מעופפת

אתה מגיע עם בחירת ליבך למנחת בלב הפרדסים, ולאחר תדרוך קצר היא ממריאה עם המדריך לטיסת טרקטורון מעופף חווייתית. בעוד היא טסה מעל נופי השרון הקסומים, אתה מסתתר ליד שלט ענק הפרוש על הקרקע ועליו רשום "התנשאי לי?". כעבור זמן-מה מטיס המדריך את הטרקטורון המעופף מעל השלט, ומסב את תשומת ליבה לכתובת שעל הקרקע. לאחר מכן הוא מנחית את הנוסעת הנרגשת לצד השלט, שם אתה פוגש אותה עם פרחים, שמפנייה וטבעת – כיד הדמיון הטובה עליך.

אהבה בקשר

בתיאום מראש אתה מקבל מכשיר קשר ערב לפני הטיסה המיועדת עם טרקטורון מעופף. למחרת, אתה מגיע עם בחירת ליבך למנחת בלב הפרדסים, ולאחר תדרוך קצר היא ממריאה עם המדריך לטיסת טרקטורון מעופף חווייתית. אתה ניצב לצד שלט ענק הפרוש על האדמה, או ליד כתובת מצוירת על פני הקרקע, בה נכתב: "התנשאי לי?". ברגע המוסכם, חולף הטרקטורון המעופף מעל השלט, ואתה שומע את תשובתה הנרגשת של בחירת ליבך בקשר, בזמן אמיתי.
השלט ניתן לכם במתנה, כמזכרת עד לרגע המיוחד במינו.

להזמנת הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל פרדסי השרון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 


הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל עמק איילון

2.46301413.21354287.largeהצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל המנזרים

החוויה מתחילה בהמראה עם טרקטורון מעופף משדה בור ליד מנזרים עתיקים, המקופים בוסתי פרי וגני נוי מרהיבים. ממערב, נישאים מגדלי המטרופולין הגדולה של גוש דן. ממזרח, משתפלים יערות האורן של הרי ירושלים. היום זה היום. אתה מתכונן להציע לה לממש את אהבתכם בהקמת בית ומשפחה בישראל. לבחירתך, כמה אפשרויות להצעת נישואין מיוחדת במינה:

טיסה כפולה

אתה טס עם טרקטורון מעופף אחד ובחירת ליבך טסה עם טרקטורון מעופף שני. שניכם מחוברים למערכת קשר אחת, וברגע מסוים ומיוחד אחד אתם חולפים מעל שלט ענק הפרוש על הקרקע ועליו רשום "התינשאי לי?". את צהלות השמחה שלה תוכל לשמוע ברשת הקשר, בזמן אמת.
אם תרצו, לאחר הנחיתה עם הטרקטורון המעופף יחכה לכם במנחת ילד מתוק, לבוש בחליפת טוקסידו, שיגיש לך קופסה קטנה ובה טבעת אירוסין, אותה רכשת מבעוד מועד. זה הרגע לכרוע ברך לפני האחת והיחידה, ולענוד על אצבעה את הטבעת שתחבר ביניכם לעולמים.

מילים של אהבה

אתה ובחירת ליבך מגיעים למנחת, משם היא יוצאת עם המדריך לטיסת טרקטורון מעופף חווייתית, בעוד אתה מנופף לה לשלום מן הקרקע. בזמן שהיא חולפת בטיסת טרקטורון מעופף מעל נופי עמק איילון, אתה מסתתר ליד שלט ענק הפרוש על הקרקע ועליו רשום "התינשאי לי?" (או כל כתובת אחרת, כבקשתך). בהמשך, יטיס המדריך את הטרקטורון המעופף הלוך ושוב מעל השלט, ולאחר שיוודא כי הנוסעת שלצידו ראתה את השלט – ינחת לידו, שם תקבל אתה את פניה עם בקבוק יין, טבעת וחיבוק ענק.

אהבה און-ליין

בתיאום מראש תקבל מהמדריך מכשיר קשר לפני הטיסה המיועדת עם טרקטורון מעופף. למחרת, תגיע עם בחירת ליבך למנחת, שם תמריא עם המדריך לטיסת טרקטורון מעופף חווייתית. בזמן שהיא תהנה מנופי עמק איילון הקסומים, תתייצב לצד שלט ענק הפרוש על האדמה, או ליד כתובת מצוירת על פני הקרקע, בה כתוב: "התינשאי לי?". כעבור זמן יגיח הטרקטורון המעופף מעל השלט, ובמכשיר הקשר שבידך תוכל לשמוע את תשובתה הנרגשת של בחירת ליבך, בזמן אמיתי.
את השלט תוכלו לקחת איתכם במתנה, מזכרת עולמים לרגע המאושר.

להזמנת הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל עמק איילון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 


הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל מישור החוף הדרומי

1.82333133.22199799.largeהצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל הדיונות

החוויה מתחילה בהמראה עם טרקטורון מעופף מתוך שדה פתוח ליד הדיונות הקסומות של מישור החוף הדרומי, ונמשכת בטיסה נמוכה עם טרקטורון מעופף מעל שרידי פרדסים ומבנים עתיקים. מדרום מתנשאות הארובות של תחנת הכוח באשקלון. מצפון נישאים מגדלי גוש דן. בתוך התמונה הציורית הזאת אתה עומד לצייר את הרגע הנפלא מכולם, הרגע בו תציע לה לבנות את עתידכם ביחד. לבחירתך, כמה אפשרויות להצעת נישואין מקורית ומרגשת:

טרקטורון מעופף בשניים

שניכם טסים – אתה עם טרקטורון מעופף אחד ובחירת ליבך עם טרקטורון מעופף שני, מחוברים במערכת קשר אחת. ברגע מיוחד אתם חולפים בו-זמנית מעל שלט ענק המונח על גבי הקרקע, עליו רשום "התינשאי לי?". במכשיר הקשר תוכל לשמוע את תשובתה, ולספר לה על אהבתך.
לאחר הנחיתה יעם הטרקטורון המעופף יחכה לכם, בתיאום מראש, ילדון חמוד בחליפת טוקסידו, שיגיש לך אריזה רומנטית עם טבעת אירוסין, שנרכשה על ידך מבעוד מועד. עכשיו מגיע הרגע: אתה כורע ברך לפני בחירת ליבך, ועונד על אצבעה את הטבעת שתחבר את אהבתכם לתמיד.

התנשאי לי?

אתם מגיעים למנחת יחדיו. היא יוצאת עם המדריך לטיסה חווייתית עם טרקטורון מעופף, ואילו אתה מסתתר בצמחייה, ליד שלט ענק המונח על גבי האדמה, עליו רשום "התינשאי לי?" (או "יומולדת שמח" או כל כתובת אחרת שתבחר…) המדריך יטיס את הטרקטורון המעופף מעל השלט, הלוך ושוב, ואז ינחת לידו. זה הרגע לצאת מהמסתור, ולקבל את פניה בחיבוק גדול. תוכל לצרף לתפאורה גם שולחן ערוך, עם בקבוק יין, טבעת, חברים נרגשים או בני משפחה נוספים, שיחגגו איתכם את השמחה.

אהבה בזמן אמת

ביום לפני הטיסה המיועדת עם טרקטורון מעופף תקבל מהמדריך מכשיר קשר, באמצעותו תוכל לדבר עם בת זוגך בעודה באוויר. ביום המיועד תגיעו יחד למנחת, שם היא תמריא עם המדריך לטיסת טרקטורון מעופף חווייתית, ואילו אתה תמתין בסבלנות לצד שלט ענק כתובת מצוירת על גבי האדמה: "התינשאי לי?", עם או בלי שמה של המאושרת. כעבור זמן יגיח מן האופק טרקטורון מעופף ויחלוף בגובה נמוך שוב ושוב מעל הכתובת. במכשיר הקשר שבידך תוכל לשמוע את קולה של בחירת ליבך המשיבה על הצעתך בחיוב, כמובן.
בתום הטיסה יינתן לכם השלט למזכרת עולמים, עדות לאירוע המאושר בו החלטתם לממש את אהבתכם.

להזמנת הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף מעל מישור החוף הדרומי ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה