טייס ליום אחד

 טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף בקאי2.89921599.45349915.large

טיסת היכרות אקטיבית של טרקטורון מעופף בקאי בתור טייס ליום אחד, היא מתנה מקורית ומלהיבה, המתאימה לכל גיל. במהלך טיסה של כ- 30 דקות, יועברו לידיך ההגאים, כדי לטעום טעימה ראשונה מחוויית הטסה כיפית ומסעירה במיוחד.

טיסת היכרות על טרקטורון מעופף – יוצאים לדרך

כמקובל בכל טיסה, גם טיסת היכרות נפתחת בהדרכת תיאוריה קצרה על תפעול הטרקטורון המעופף בקאי, ולאחריה תדרוך בטיחות ותיאור של מסלול הטיסה. לאחר מכן תחבשו קסדות, תוודאו שמערכת הקשר הפנימית תקינה, תריצו על המסלול בלב הטבע המוריק ותמריאו עם הטרקטורון המעופף בקאי לטיסה חווייתית מיוחדת במינה: טייס ליום אחד.

טיסת היכרות כשההגאים אצלך בידיים – טייס ליום אחד

עם ההתייצבות על נתיב הטיס, יחל המדריך בהדגמה של אופן השליטה והתפעול של טרקטורון מעופף בקאי, על ידי ביצוע פעולות כגון: גלישה, נסיקה וצלילה, פניות ועוד. לאחר ההדגמה יעביר המדריך את ההגאים לידיך, על מנת לבצע אותן פעולות בעצמך, תחת עינו הפקוחה. יהיה עליך לבצע גלישה, נסיקה וצלילה, פניות קלות וחדות ועוד – כל זאת, בהדרכה צמודה של המדריך.

בנוסף, בעת טיסת היכרות יהיה עליך לנווט את הטרקטורון המעופף לעבר נקודת ציון שהוגדרה מראש, ולהטיס את הטרקטורון בהתאם למאפייני הטיס של טרקטורון מעופף בקאי, לנתוני הרוח, לנתיב הטיס שנבחר, ולאלמנטים נוספים שיהיה עליך להביא בחשבון בעת ההטסה. טייס ליום אחד – אמרנו?

טייס ליום אחד – שלב ראשון בדרך לקורס טיס

החלטת להירשם לקורס טיס מלא על טרקטורון מעופף בקאי? ברכות. כדאי לדעת, כי זמן האוויר שצברת בטיסה על טרקטורון מעופף בקאי בתור טייס ליום אחד, ייחשב לך במניין צבירת השעות הדרושות לקבלת רישיון טיס על טרקטורון מעופף בקאי.

לבחירתך, טיסת היכרות בתור טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף בקאי:

– באזור השרון
– בעמק איילון
– במישור החוף הדרומי.

להזמנת טיסת היכרות בתור טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף בקאי ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה