טיסת היכרות על טרקטורון מעופף

טיסת היכרות בטרקטורון מעופף – טייס ליום אחד


טיסת היכרות על טרקטורון מעופף. הדרכה תיאורטית. תדרוך בטיחות. קסדה. בדיקת קשר. רות, עבור. יוצאים להמראה. הרוח מכה בפנים. המדריך שובר חזק ימינה. מתחת נפרשים פרדסים ובוסתני פרי. זה הזמן לתרגל לחיצה על הדוושות. "לקחת", אומר המדריך ומעביר אליך את ההגאים. האדרנלין הולם לך בעורקים. טיסת היכרות בתור טייס ליום אחד עם טרקטורון מעופף. מתנה אולטימטיבית. חוויה סוחפת.


טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף

1.12520094.34732088.largeלהיות טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף

טיסת היכרות אקטיבית בתור טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף היא מתנה מקורית ומלהיבה, המתאימה לכל גיל. כחצי שעה של ריגוש מסעיר, שבחלקה יועברו ההגאים לידיך, להתנסות בחוויית הטסה כיפית ומיוחדת במינה.

טיסת היכרות: הדרכה, תדרוך בטיחות ויוצאים לדרך

מתחילים בהדרכה תיאורטית קצרה על התפעול של טרקטורון מעופף, תדרוך בטיחות וסקירה של מסלול הטיסה. חובשים קסדות, מוודאים שמערכת הקשר הפנימית עובדת, מריצים על המסלול בלב השדות וממריאים עם הטרקטורון המעופף לטיסת חוויה מיוחדת במינה: טייס ליום אחד.
לאחר שמתייצבים על נתיב הטיס, מדגים המדריך את אופן השליטה והתפעול של טרקטורון מעופף, בפעולות כמו: נסיקה וצלילה, גלישה, פניות קלות וחדות ועוד.

לקחת את ההגאים לידיים בעת טיסת היכרות

לאחר ההדגמה יעביר המדריך את ההגאים אליך, כדי לבצע טיסה אקטיבית עם הטרקטורון המעופף בעצמך, תחת עינו הפקוחה. בחלק זה של הטיסה יהיה עליך לבצע פעולות דומות (נסיקה וצלילה, גלישה, פניות ועוד), בהנחיית המדריך ובמטרה להטמיע את ההוראות ולשפר את הביצועים.

כחלק מיעדי הטיסה, עליך לנווט את הטרקטורון המעופף לעבר נ.צ שהוגדר מראש, ולהטיס את הטרקטורון תוך התייחסות לתכונות הטרקטורון המעופף, לנתוני הרוח, לנתיב הטיס הנבחר, ולפרמטרים נוספים שיש להביא בחשבון בעת ההטסה. טייס ליום אחד או לא?

בדרך לקורס טיס על טרקטורון מעופף

החלטת להמשיך לקורס טיס מלא על טרקטורון מעופף? זמן האוויר שצברת במסגרת הטיסה על טרקטורון מעופף בתור טייס ליום אחד, ייחשב לך במניין צבירת השעות הנדרשת לקבלת רישיון טיס על טרקטורון מעופף.

לבחירתך, טיסת היכרות בתור טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף בשלושה אזורים:

– באזור השרון
– בעמק איילון
– במישור החוף הדרומי.
להזמנת טיסת היכרות – טייס ליום אחד על טרקטורון מעופף ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה