טרקטורון מעופף בקאי

טרקטורון מעופף בקאי – זכות ראשונים למעוף טרקטורונים


 

בקאי הוא שמו של היצרן המסחרי הראשון של טרקטורון מעופף, שהפך עם השנים לשם גנרי של טרקטורון מעופף בכלל. בתחילת הדרך, היו שהגדירו את כלי הטיס הזה כהכלאה בין טרקטורון, עפיפון ומכסחת דשא. בפועל, מדובר במצנח גלגלי ממונע, המאפשר טיסה בגובה נמוך, בפתיחות מקסימלית של 360 מעלות לסביבה בעת הטיסה. והתוצאה: חוויה מיוחדת במינה שמשלבת אדרנלין עם שלווה, אקסטרים עם בטיחות מקסימלית, וראות אינסופית עם יכולת לראות את הפרטים הקטנים ביותר בנוף הנפרש מלמטה.

buckeye6.25591932.75354115.large


 

buckeye1.86832278.47566389.largeטיסת בקאי מעל פסגות הרי הצפון

טיסת בקאי מעל הרי צפון הארץ

טיסה עם בקאי (טרקטורון מעופף) מעל נופי הפרא של פסגות הרי הצפון היא חוויה מרתקת ומיוחדת במינה.

לאחר תדרוך קצר, ממריאים עם טרקטורון מעופף בקאי משדה צפוני חרוש, ויוצאים לטיסה בגובה נמוך מעל נופי הפריחה המרהיבים של אזור צפון הארץ. ממעוף הטיסה עם טרקטורון מעופף בקאי מתגלה תחלופת צבעי האדמה, מחום כהה בצפון ועד לזהוב בוהק של דיונות חוליות על שפת הים באזור מפרץ חיפה.

להזמנת טיסת טרקטורון מעופף בקאי מעל פסגות הרי הצפון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 

 


buckeye2.33693729.75835307.largeהקפת הכנרת עם טרקטורון מעופף בקאי

טיסה סובבת כנרת עם טרקטורון מעופף בקאי

טיסה עם בקאי (טרקטורון מעופף) במסלול סובב כינרת, נערכת בשעות המוקדמות של הבוקר, בהם האוויר חופשי מזרמים מטרידים ומתרמיקות העלולות להשפיע על נוחות הטיסה.

עם הזריחה, ממריאים עם טרקטורון מעופף בקאי משדה חרוש בסמוך להר הארבל, ויוצאים לסיבוב חווייתי טרקטורון מעופף בקאי לאורך גדות הכנרת – סביב סביב. בטיסה נמוכה ומרתקת, חולפים עם הטרקטורון המעופף בקאי מעל מטעים של בננות ומנגו, ולצד בתי המלון הניצבים לחופי הכנרת, בדרך לשפך הירדן וממנו עד לטבריה.
לסיום, חוזרים לנחיתה באזור הארבל, מול שמש בוקר צעירה שצובעת את הנוף בקרני זהב.

להזמנת טיסת טרקטורון מעופף בקאי במסלול סובב כנרת ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 


buckeye4.63500340.77852265.largeטיסת בקאי מעל פרדסי השרון

טיסת טרקטורון מעופף בקאי מעל הפרדסים

טיסה עם בקאי (טרקטורון מעופף) מעל הפרדסים המוריקים של אזור השרון היא חוויה ריחנית וכיפית במיוחד.

משדה פתוח בין הפרדסים ממריאים עם טרקטורון מעופף בקאי לטיסה בגובה נמוך מעל שטחים חקלאיים מעובדים ותוססים. באוויר נישא ריח משכר של פריחה, ומתחת נפרשים שדות כותנה, חמניות או חיטה, בהתאם לעונת השנה. ממעוף הטיסה עם טרקטורון מעופף בקאי לוכדת העין את מלוא האופק – מצריחי מסגדים בשומרון ועד לתכול מימי הים במערב.

טיסה עם טרקטורון מעופף בקאי מאפשרת זווית מיוחדת של מראות החי באזור השרון, ביניהם: עופרים בשמורת הטבע של יקום, עדרים של פרות וכבשים במרעה הפתוח ועוד.
להזמנת טיסת טרקטורון מעופף בקאי מעל פרדסי השרון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 


buckeye5.68594948.87998094.largeטיסת בקאי מעל עמק איילון

שמש בגבעון דום וטיסת בקאי בעמק אילון

טיסה עם בקאי (טרקטורון מעופף) מעל נופי הפרא שעוד נותרו מסביב לאזור האורבני של גוש דן, היא מסע בעקבות טבע הולך ונעלם וציוני דרך היסטוריים.

ממריאים עם טרקטורון מעופף בקאי משדה בור בלב עמק איילון, לטיסה בגובה נמוך מעל נופי אזור השפלה. במהלך הטיסה חולף הטרקטורון המעופף בקאי מעל חורשות של זיתים ועצי פרי. בזכות הטיסה בגובה נמוך, האופיינית לטיסת טרקטורון מעופף בקאי, ניתן להבחין בקלות ובהנאה בזרימת נחלים, במימי מעיינות ובאנדרטאות הפזורות בחורשות האורן של מדרונות הרי יהודה.

להזמנת טיסת טרקטורון מעופף בקאי מעל עמק איילון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 


טיסת בקאי מעל מישור החוף הדרומיbuckeye3.71822900.88190729.large

טיסת טרקטורון מעופף בקאי בדרום מישור החוף

טיסה עם בקאי (טרקטורון מעופף) מעל מישור החוף הדרומי, מאפשרת הצצה מרתקת אל דיונות נדירות על חוף הים, לצד מבנים עתיקים הפזורים בתוך בוסתני פרי ססגוניים.

ממריאים עם טרקטורון מעופף בקאי מתוך שדה פתוח, לטיסה בגובה נמוך מעל מישור החוף הדרומי ונחל שורק. ממעופו של טרקטורון מעופף בקאי ניתן להבחין במשבצות המתמעטות של פרדסי העבר, ובקבוצות-קבוצות של כוורות דבורים הרועות בין עצי ההדרים.

בקצה האופק הדרומי ניתן לראות את הארובות של תחנת הכוח באשקלון, ואילו ממזרח נצפים השיפולים המערביים של גבעות השפלה.

להזמנת טיסת טרקטורון מעופף בקאי מעל מישור החוף הדרומי ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

התמונות מאתר: http://www.buckeyeaviation.com