טרקטורון מעופף מי בא ?

חוויה של טרקטורון מעופף, שייכת לספורט אקסטרים שהרבה מאוד אנשים מאוד אוהבים לעשות ברמה היום-יומית אפילו. העובדה שאפשר לעבור חוויה כזו, גורמת להרבה קבוצות של חברים וגם משפחה לפנות לחברות המשכירות טרקטורונים מעופפים ולצאת ל"טיסה קצרה" וחווייתית שמעוררת את כל האדרנלין בגוף. זוהי חוויה מהסוג שמי שטועם ממנה פעם אחת רוצה לחוות אותה כל הזמן. התחושה שאתה עף, מרחף מעל האדמה בהחלט היא מסוג החוויות שרק ציפור מנוסה יכולה לספר עליה…

ימי הולדת, יום נישואין או סתם בילוי משותף בהחלט יכול לסמן את האתגר של טרקטורון מעופף כסוג של חוויה ממריצה ותורמת. מצד אחד זה ספורט, מצד שני האתגר הוא דווקא בנשמה, לא לפחד, לרצות לעוף, לנסות לחוות משהו פנימי עמוק.

מי אוהב ספורט אתגרי- טרקטורון מעופף?

 

אפשר לחלק פחד של אנשים לשלושה סוגים. יש את הסוג הראשון שפוחד מכל דבר עד מוות, יש את הסוג השני שפוחד מכמה דברים מסוימים כמו למשל פחד מטיסה, ויש את אלה שלא פוחדים מכלום וכבר ניסו כל ספורט אתגרי בחיים שלהם. טיפסו על הרים וגבעות, עשו טראק בנפאל ויש להם עוד הרבה תכניות לכבוש עוד כמה פסגות.

ויש את אלה שלא הפכו את הספורט האתגרי למקצוע שלהם, אבל הם בהחלט אוהדי התחום. הם לא ייסעו סתם לטייל, הם ישכרו טרקטורון מעופף, ירצו לעבור את חוויה הרחיפה ושום דבר לא מפחיד אותם. האמת שזו נראית חוויה בהחלט מיוחדת במינה. אנשים שעפים מעל פני האדמה בעגלה עם מצנח ומנוע. מגניב

אני והחבר שלי בטרקטורון מעופף

 

טרקטורון מעופף הוא כלי טיס המיועד לשני אנשים. אם אתה רוצה להציע לה למשל נישואין בצורה מיוחדת במינה, הזמן אותה לטיול עם טרקטורון מעופף, ובדיוק כשהיא מחזיקה את הלב, כי היא חשבה שהוא ילך לאיבוד, תציע לה. היא תהיה מאושרת ודפיקות הלב שלה עכשיו, לא יהיו רק בגלל הריחוף אלא גם בגלל שהיא מאושרת.

טרקטורון מעופף זה הדבר הכי קל להטיס. אחרי נסיעה ממש קצרה של פחות מדקה, אתם תהיו באוויר. מעל נחלים, פרדסים, שדות ואירוסים. יהיה לכם מה לראות, מה לחוות והכל ממעוף הציפור, בקסם של שחרור וחופש שרק פרפרים חופשיים מרגישים כל הזמן.

ספורט אקסטרים בונה אופי, בונה יציבות ומאפשר לאנשים להתמודד נכון עם מצבי לחץ. מי שמצליח לטוס עם טרקטורון מעופף, לא ייכשל בשום דבר הקשור לאקסטרים. יאלה עפים?

קרא גם על: צניחה עם מצנחי רחיפה