טרקטורון מעופף משפחתי

טרקטורון מעופף עם טיסה משפחתית

20882973.67433949.largeטיסה משפחתית עם טרקטורון מעופף

טיסה משפחתית עם טרקטורון מעופף היא הזדמנות נהדרת לגיבוש משפחתי, שתאפשר לכם לחלוק חווית אקסטרים משותפת הכי בכיף שאפשר.

אחד-אחד תחגרו ברתמות של הטרקטורון המעופף, כשכל בני המשפחה מסביב שותפים להתרגשות ולוקחים חלק בחוויה.

לאחר הדרכה קצרה על המאפיינים הייחודיים של טרקטורון מעופף, ותדרוך על נוהלי בטיחות והמסלול, תמריאו בזה אחר זה לטיסה עם טרקטורון מעופף בגובה נמוך ובמהירות שיוט נינוחה ובטוחה.

עם ההתייצבות על נתיב הטיס, ידגים המדריך בפניכם דרכים שונות לתפעול טרקטורון מעופף באוויר, בביצוע פעולות כגון: גלישה, נסיקה וצלילה, פניות ועוד. בתום הטיסה תנחתו ליד בני המשפחה הנרגשים, והבא בתור ייחגר וימריא.

בתום סבבי הטיסה עם הטרקטורון המעופף תוכלו להמשיך לפעילות גיבוש נוספת באזור, על פי בחירתכם.

להזמנת טיסה משפחתית עם טרקטורון מעופף ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


טיול דילוגים עם טרקטורון מעופף

2.72626189.54873765.largeטיסת דילוגים חווייתית עם טרקטורון מעופף

טיסת דילוגים חווייתית עם טרקטורון מעופף היא הזדמנות כיפית להפתיע, לרגש ולחגוג אירועים משפחתיים או זוגיים בדרך אחרת, אשר לא תישכח במהרה.

יום לפני הטיסה, בתיאום מראש עם המדריך של הטרקטורון המעופף, יינתן לך מכשיר קשר, שיאפשר לך לדבר בזמן אמיתי עם מי שטס על הטרקטורון המעופף.

הפתעה! הפתעה!

בעל או בעלת השמחה ממריאים עם הטרקטורון המעופף לטיסה חווייתית בגובה נמוך, מעל נופים מרהיבים של פריחה, שדות או מרחבים עד אינסוף. במקביל, מלווים מתכנני החגיגה את הטסים בקשר, בעוד הם עורכים את ההכנות האחרונות לקבלת הפנים בנקודת הנחיתה, הנמצאת במקום אחר. ברגע הנחיתה של הטרקטורון המעופף – תחכה לבעל או בעלת השמחה ההפתעה המושלמת – חיבוק גדול עם יין טוב, סלסלת פיקניק, חברים טובים ו/או מתנת יומולדת, זר פרחים ענק או אפילו … טבעת אירוסין…

להזמנת טיסה דילוגים חווייתית עם טרקטורון מעופף ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה