טרקטורון מעופף

זה ציפור? זה מטוס? זה טרקטורון מעופף!


 

תמיד רצית לעוף כמו ציפור? טיסה עם טרקטורון מעופף היא ההזדמנות שלך לעשות את זה, הכי בכיף שאפשר. לאחר הדרכה קצרה על המאפיינים הייחודיים של טרקטורון מעופף, ותדרוך על נוהלי בטיחות והמסלול, תיקח אותך טיסה עם טרקטורון מעופף היישר לשמים, בגובה נמוך – רק כמה עשרות מטרים מעל לפני הקרקע, עם נוף ללא גבולות ומגע ישיר עם האוויר שסביבך.


 

BarnstormerPoweredParachu.26205925.49988630.largeטרקטורון מעופף מעל פסגות הרי הצפון

טיסת טרקטורון מעופף מעל פסגות הצפון

טיסה עם טרקטורון מעופף מעל נוף פראי של הרי הצפון היא חוויה מעשירה ויוצאת דופן.

ממריאים עם טרקטורון מעופף מתוך שדה חרוש, לטיסה בגובה נמוך מעל מרבדי פריחה מדהימים ומשחקי הצבעים המשתנים של נופי האדמה שמתחת. לאורך הטיסה חולף הטרקטורון המעופף מעל החום הכהה של עמקי הצפון, לעבר מפרץ חיפה והלבן הבוהק של חולות שפת הים.

להזמנת טיסת טרקטורון מעופף מעל פסגות הרי הצפון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 


EAAPoweredParachute.55438594.43530652.largeהקפת הכנרת עם טרקטורון מעופף

טרקטורון מעופף סובב כנרת

טיסה עם טרקטורון מעופף במסלול סובב כינרת, מתבצעת עם הזריחה, בזרימה שלווה עם רוחות הבוקר המלטפות.

השכם בבוקר, ממריאים משדה חרוש באזור הארבל לטיסה חווייתית עם טרקטורון מעופף מסביב לגדות המוריקות של הכינרת. הטרקטורון המעופף חולף בגובה נמוך מעל מטעי הבננות והמנגו, ולאורך בתי ההארחה והמלונות שלחופי הכינרת. הטרקטורון המעופף טס מעל שפך הירדן בואכה טבריה, ובחזרה לאזור הארבל, לנחיתה לאורה של השמש שבקעה בין ענני הבוקר.

להזמנת טיסת טרקטורון מעופף מסביב לכנרת ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


PoweredParachute1.54593160.48293774.mediumטרקטורון מעופף מעל פרדסי השרון

טרקטורון מעופף מעל צמרות הפרדסים

טיסה עם טרקטורון מעופף מעל צמרות הפרדסים של אזור השרון היא חוויה צבעונית מיוחדת במינה.

ממריאים עם טרקטורון מעופף משדה פתוח בין הפרדסים, לטיסה בגובה נמוך בלב שטח חקלאי עם מראות ססגוניים וריחות משכרים של פריחה. מתחת נפרשים שדות כותנה, חמניות או חיטה, בהתאם לעונת השנה. ממעוף הטרקטורון המעופף מזרח נושק למערב – מצריחי המסגדים בהרי השומרון ועד לכחול הים, המציץ במערב. בטיסה החווייתית עם טרקטורון מעופף תזכו בהצצה נדירה לעולם החי של השרון, מעופרים בשמורת הטבע של יקום ועד עדרי פרות וכבשים במרעה הפתוח.

להזמנת טיסת טרקטורון מעופף מעל פרדסי השרון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 

 


 

54250683.77550794.largeטרקטורון מעופף מעל עמק איילון

טרקטורון מעופף מעל נופי עמק איילון

טיסה עם טרקטורון מעופף מעל מעט השטחים החקלאיים שנותרו מסביב לגוש דן, היא מסע אחורה בזמן, לנופים נכחדים ולאנדרטאות היסטוריות מרגשות.

ממריאים עם טרקטורון מעופף משדה בור השוכן ליד מנזרים עתיקים, לטיסה בגובה נמוך בנופי השפלה. בדרכו, חולף הטרקטורון המעופף מעל בוסתני זיתים ועצי פרי, כאשר ממעוף הציפור אפשר להבחין בקלות בזרימת הנחלים ובנביעת המעיינות. מבט מערבה ממרום מעופו של הטרקטורון המעופף, מעלה את מראות הנופים האורבניים של גוש דן, כאשר ממזרח נישאים הרי ירושלים, עם משורייני השיירות בשער הגיא ופינות ההנצחה הפזורות בין יערות האורן.

להזמנת טיסת טרקטורון מעל עמק איילון ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה

 

 

15.30920653.48239712.largeטרקטורון מעופף מעל מישור החוף הדרומי

טרקטורון מעופף מעל חלקו הדרומי של מישור החוף

טיסה עם טרקטורון מעופף מעל חלקו הדרומי של מישור החוף, היא שילוב מרתק של נופי דיונות נכחדות ושל מבנים עתיקים בין בוסתני פרי ושדות כותנה.

ממריאים עם טרקטורון מעופף מתוך שדה פתוח, לטיסה בגובה נמוך מעל הנופים המתחדשים של מישור החוף הדרומי ונחל שורק. בדרכו, חולף הטרקטורון המעופף מעל שרידי הפרדסים שכיסו בעבר את האזור כולו. ממעופו של טרקטורון מעופף מתגמד הנוף למעין גלויה צבעונית: פה ושם ניתן להבחין בריכוזים לבנבנים של כוורות דבורים. מרחוק, מתנשאות הארובות של תחנת הכוח באשקלון וממזרח עולה השמש על מורדותיהן הירוקות של גבעות השפלה.

להזמנת טיסת טרקטורון מעל מישור החוף הדרומי ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה